NÁVRAT NA ZOZNAM TÁBOROV

V roku 2020 pokračujú Draci v úspešnom ťažení prírodou. Spoznávajú ju, ochraňujú ju a príroda im za to dáva tie najlepšie zážitky! Náš najúspešnejší denný tábor POĎ SI PO ZÁŽITKY - OUTDOOROVÝ je tu pre všetky decká, ktoré majú radi vzduch, lúky, lesy! V programe nájdete pútavý program od obľúbených hier, zálesáckych zručností, stavbu lesnej osady a návštevy zaujímavých miest. 

Prvý turnus je kombináciou denného a pobytového tábora. Prvé tri dni dennou formou a potom prespanie od stredy večera do piatku v krásnom prostredí Slovenského raja. Prvý turnus je prioritne venovaný členom detského outdoorového oddielu STOPA.

Tak neváhaj a poď si po zážitky!

pre vek ::: 8 - 14 rokov

termín názov cena máme voľné miesta?
6.-10.7.2020 denný Poď si po zážitky - outdoorový extra s prespaním zo stredy do piatku

94 euro / 
48 euro (pondelok-streda)

áno
13.-17.7.2020 Poď si po zážitky - outdoorový 59 euro áno
27.-31.7.2020 Poď si po zážitky - outdoorový 59 euro áno
10.-14.8.2020 Poď si po zážitky - outdoorový 59 euro áno
24.-28.8.2020 Poď si po zážitky - outdoroový 59 euro áno

v cene je :::  obedy, doprava, program, dozor, výbava na činnosť, vstupy, odmeny, poistenie pre prípad zásahu horskej služby. Prvý turnus je v cene prespanie na ubytovni v obci Dedinky.

strava 6.-10.7.2020 ::: 3x obed v reštaurácií, od stredy večera do piatku poobedia : strava 5x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) a z toho 1x opekačka, 1x obed v reštaurácií, zvyšok varíme na ubytovni alebo pripravujeme studenou formou na trasy.

strava - ostatné turnusy ::: 4x obed v reštaurácií, 1x opekačka

doprava ::: prepravujeme sa výhradne s využitím spojov MHD, SAD a ZSSK

Možné príplatky ::: cenník.pdf

program ::: návšteva ZOO, kúpalisko, preteky na šľapacích štvorkolkách, archeologické nálezisko Nižná Myšľa, Slovenský raj - Tomášovský výhľad, opekačka, športové hry, bojovka, zálesácke zručnosti. Presný program po dňoch obrdžíte v dokumentoch, ktoré zasielame po vyplnení prihlášky. Vyhradzujeme si právo na úpravu programu podľa aktuálnej situácie a počasia.

Nezabudnite na naše potáborové výlety "Chceme ešte!"

Prihláška a zoznam prihlásených detí

 

Ďalšie odkazy

Detský outdoorový klub STOPA