Hlavný banner

NÁVRAT NA ZOZNAM TÁBOROV

Denný outdoorovo ladený tábor s náročnosťou prispôsobenou menším deťom. Po úspešnej sezóne 2019 sme pripravili štyri turnusy v športovom centre na Alejovej ulici - tábory budú zamerané na šport.

 

AKCIA !!! Každý, kto sa prihlási na letný denný tábor od 30.3. automaticky dostane 6 euro zľavu na každý turnus a na každé prihlásené dieťa

Pravidlá tejto akcie :

- zľava platí automaticky počnúc 30.3. až do odvolania pre všetkých, ktorí v tomto čase pošlú prihlášku,

- za tábor neplatíte až do momentu, keď budeme vedieť, že sa tábor môže uskutočniť. Ak sa tábor zruší pre pokračujúce opatrenia proti pandémií COVID19, nikto o nič nepríde,

- pokyny k táborom dávame k dispozícií na stiahnutie na podstránkach každého tábora. Pokyny neobsahujú informácie o platbe, tie vám budú doručené až keď to bude aktuálne,

ponuka skončí dňom oznámenia zrušenia obmedzení na organizovanie podujatí, prihlasovanie bude pokračovať aj ďalej, ale už bez uplatnenia zľavy.

- ak letná sezóna dostane zelenú, budete mať miesto pre dieťa už vyriešené, budete vedieť zrazy, rozchody, program aj ďalšie info a ostane už len tábor vyplatiť.

 

pre vek ::: 6 - 9 rokov

cena :::  66 eur (akciová cena 60 eur)

termín názov máme voľné miesta?
6.-10.7.2020 pre drobcov v športovo zábavnom T-systems areáli na Alejovej ulici

áno

20.-24.7.2020 pre drobcov v športovo zábavnom T-systems areáli na Alejovej ulici áno
3.-7.8.2020 pre drobcov v športovo zábavnom T-systems areáli na Alejovej ulici

áno

17.-21.8.2020 pre drobcov v športovo zábavnom T-systems areáli na Alejovej ulici áno

v cene je :::  doprava okrem MHD, vstupy, obedy, dozor, program, odmeny,vstupy do športovo zábavného areálu na Alejovej ulici, vrátane prenájmu bicyklov.

strava ::: 4x obed v reštaurácií, 1x opekačka

doprava ::: prepravujeme sa výhradne s využitím spojov MHD, SAD a ZSSK

Možné príplatky ::: cenník.pdf

program ::: v programe nájdete športové hry a turnaje s využitím výbavy športového areálu na Alejovej ulici, návštevu leteckého múzea, jazdy na bicykloch, Vyhliadková veža hradová, opekačka, exkurzia do DPMK. Presný program po dňoch obrdžíte v dokumentoch, ktoré zasielame po vyplnení prihlášky. Vyhradzujeme si právo na úpravu programu podľa aktuálnej situácie a počasia.
 
 
 
Prihláška a zoznam prihlásených detí
 
 

 

Ďalšie odkazy

Detský outdoorový klub STOPA