Informačný systém

Kontaktuj nás

 

ĎALŠIE KONTAKTY

 

TOPlist

 

 
Game challenge - be smart like a fox!
 
O čom je projekt Game challenge?
Je to herňa spoločenských hier. Naše združenie sa snaží v čo najväčšej možnej miere ponúkať ľuďom (najmä deťom) zdravé a kvalitné trávenie voľného času. Jedným zo spôsobov je vytvorenie herne, kde budú môcť ľudia prísť a za symbolické dobrovoľné vstupné si zahrať do sýtosti hru podľa vlastného výberu. 
 
Hraním spoločenských hier rozvíjame svoj mozog v oveľa väčšej miere a všestrannejšie ako hraním PC hier, prípadne rôznych konzol.
 
Termíny, časy a miesta :
 
dátum miesto a čas vstupné
22.9.2018 festival Ulica (ne)má šancu, pred OC Galéria zdarma
30.9.2018 rodinné centrum Nezábudkovo, Vyšná Kamenica zdarma
27.10.2018 Výmenník obrody dobrovoľné
24.11.2018 Výmenník obrody dobrovoľné
15.12.2018 Výmenník obrody dobrovoľné

(postupne pribudnú aj ďalšie termíny a miesta. Je možnosť objednať si herňu spoločenských hier aj na Vašu firemnú/školskú/mestskú/obecnú akciu, kontaktujte nás na 0940 884 685)

 
Aktuálne k dispozícií :
cca 30 hier. Databáza sa neustále dopĺňa o ďalšie hry.
 
Zoznam hier, ktoré sú aktuálne k dispozícií
 
Vhodné pre deti od 5 rokov : Twister, Prstový twister, veža Jenga, Ubongo Junior, Mikádo, Dobble, 
 
Vhodné pre deti od 8 rokov : Svet v kocke, Moje prvé Slovensko, Cink!, Ubongo na cesty, Paniclab, Horolezkyne-horolezci-horolezčatá, Tajomné komnaty, Ice-cool, Goblíci-jedlíci, Barvínek, 
 
Vhodné pre deti od 10 rokov : Cluedo-kartová hra, Bang!, Adios Amigos, Carcassone + 11 rozšírení, Investor, Košice-puzzle + rozšírenia, Alias party, Pandemic, Citadela, Černé historky 1, 2,
 
Hry aktuálne určené na predaj :  
 
Cena za hru : 5 euro / ks
 

 
Podporte náš projekt :
Príspejte nám hrou, ktorú nepotrebujete, chcete sa jej zbaviť a ešte ju nemáme v databáze. Kontaktujte nás na 0940 884 685. Možná výmena za inú hru alebo formou sponzoringu alebo odkúpenia za symbolickú cenu.
 
Na vybraných akciách ponúkame aj hry na predaj za symbolickú cenu prípadne výmenu kus za kus. Ide zväčša o tituly, ktoré máme vo väčšom počte alebo v herni o ne nie je záujem (čo však neznamená, že Vám sa nebudú páčiť :) )
 

O nás / About us

Slovensky     English
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich