Informačný systém

Kontaktuj nás

0940 884 685
facebook.com/draciastopa
 

 

TOPlist

 

Kto sa prihlási na jarný tábor, dostane jeden letný tábor za bezkonkurenčnú cenu 47 euro!*

Aj v sezóne 2019 pripravuje Dračia stopa jarný denný tábor. Sme tu pre všetky decká, ktoré majú radi vzduch, pohyb a zábavu! V programe nájdete pútavý program od obľúbených hier, zálesáckych zručností, sánkovačku, korčuľovanie a návštevy zaujímavých miest. 

Tento ročník pripravujeme v spolupráci s športovo-zábavným centrom na Alejovej ulici a v spolupráci s mestskou časťou Košice - Juh.

pre vek ::: 6 - 14 rokov

termín ::: 18. - 22.2.2019

cena ::: 52 euro

v cene je :::  5x obedy, doprava, program, dozor, výbava na činnosť, vstupy, odmeny, korčuľovanie (doniesť vlastné korčule - podľa pokynov, ktoré Vám pošleme).

program ::: celodenný výlet, korčulovanie, sánkovačka, stavanie snehuliakov, obľúbené hry a iné aktivity Presný program dostanete v pokynoch, prípadne na vyžiadanie.

Postup pri prihlasovaní :::  Vyplňte elektrocnickú prihlášku nižšie na tejto stránke a do dvoch dní uvedieme meno dieťaťa v tabuľke prihlásených detí a pošleme Vám pokyny k táboru. V pokynoch sú uvedené presné informácie o platbe, zrazoch, rozchode, programe, priebehu tábora a pod.

* platí ak sa jarný aj letný tábor zrealizujú a neplatí pre turnusy 1 - 5.7.2019 Outdoorový extra s prespaním a 8 - 19.7.2019 Tajomný ostrov - Herľany, pobytový tábor.

NÁVRAT NA ZOZNAM TÁBOROV

O nás / About us

Slovensky     English
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich