NÁVRAT NA ZOZNAM TÁBOROV

 

Aj v sezóne 2020 pripravuje Dračia stopa jarný tábor. Sme tu pre všetky decká, ktoré majú radi vzduch, pohyb, zábavu a rozprávky! V programe nájdete pútavý program od obľúbených hier, zálesáckych zručností, sánkovačku a návštevy zaujímavých miest. 

Tento ročník pripravujeme ako denný tábor s prespaním. Čo to znamená? Prvé tri dni (pondelok až streda) robíme dennou formou a v stredu večer sa odchádza na prespanie na dve noci s návratom v piatok večer. Prespávať budeme v čarovnom prostredí obce Háj v Slovenskom krase.

Tábor sa uskutoční pri minimálnom počte 10 detí.

pre vek ::: 6 - 14 rokov

termín ::: 2. - 6.3.2020

cena ::: 85 euro celý tábor, 45 euro denná časť (3 dni), 16 euro pri prihlásení na jeden deň

v cene je :::  3x obedy, 2x strava na celý deň (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, pitný režim), doprava, program, dozor, výbava na činnosť, vstupy, odmeny, ubytovanie v obecnej ubytovni v obci Háj.

program ::: sánkovačka, stavanie snehuliakov, obľúbené hry a iné aktivity, návšteva ZOO, presný program dostanete v pokynoch, prípadne na vyžiadanie.

strava počas prespania ::: zabezpečuje organizátor, varená strava bude v stredu večer, štvrtok večer a v piatok na obed.

ubytovňa ::: obecná ubytovňa pri obecnom úrade Háj

Postup pri prihlasovaní :::  Vyplňte elektronickú prihlášku nižšie na tejto stránke a do dvoch dní Vám zašleme pokyny k táboru. V pokynoch sú uvedené presné informácie o platbe, zrazoch, rozchode, programe, priebehu tábora a pod.

 

 

Ďalšie odkazy

Detský outdoorový klub STOPA